Kulüp Kuralları

Eğer herhangi bir sorunuz ya da yardıma ihtiyacınız varsa buradan Topluluk Elçilerimizden (kulüp moderatörleri) birisine sorabilirsiniz.

Lütfen Wattpad’in herkesin keyif alabileceği arkadaş canlısı ve kucaklayıcı bir yer olmasını sağlamamıza yardım edin. Konuşmalarını nazik ve arkadaş canlısı bir şekilde yaparak Wattpad’i çok özel yapan pozitifliği yaymaya yardımcı olabilirsiniz.

Genel sohbetler ve yazma ile ilgili olmayan sohbetler Cafe Kulübünde, profilinizdeki mesaj panolarında ya da özel mesajlar aracılığıyla gerçekleştirilebilir.

Hikayenizi başkalarıyla paylaşmak istiyorsanız lütfen tanıtımlarını Hikayeniz Paylaş Kulübünde paylaşın. Kulüpteki gönderiler haftada bir yenilenir bu yüzden bir hafta geçtikten sonra tekrardan tanıtımınızı yapmayı unutmayın.

Lütfen unutmayın, insanları hikayenize yönlendirmek ve okumalarını istemek tanıtıma girer ve bu gönderiler sadece Hikayeni Paylaş Kulübünde paylaşılmalıdır.

Eğer hikayenizle ilgili yardım ya da geri bildirim istiyorsanız Hikaye Hizmetleri Kulübüne bakmayı unutmayın. Burası çeşitli Wattpadseverlerin aşağıdakiler de dahil olmak üzere bulabileceğiniz ve kişilerden yardım isteyebileceğiniz bir kulüptür:

:black_small_square:Eleştirmenler

:black_small_square:Editörler

:black_small_square:Hikaye Kulüpleri

:black_small_square:Ortak Yazarlar

:black_small_square:Yazma Koçları/Akıl Hocaları

:black_small_square:Kapaklar

:black_small_square:Ve Daha Fazlası!

Eğer bu servisleri başkasına sunmak istiyorsanız lütfen bunu yaparken Hikaye Hizmetleri Kulübünü düzenli tutmamıza yardımcı olacak şekilde yapın. Bu tüm kulüplerdeki yazarların sizi bulmalarına olanak sağlayacaktır.

Eğer yazma ile ilgili olmayan, eğlenebileceğiniz bir yer arıyorsanız Cafe Kulübüne göz atın.

Wattpad kendine özgü bir pozitifliği olan ve çeşitli topluluklardan insanların hikayeleri duydukları sevgiyle birleşmek için geldikleri bir yerdir.

Kulüpler Wattpad Topluluğunun kalbi ve yuvasıdır, burada yazarlar bir araya gelerek birbirleriyle fikirlerini paylaşıp birbirlerini desteklerler. Burada bilgi zenginliği vardır ve aradığınız yardımı burada bulabilirsiniz, bu yüzden utangaç olmayın ve en önemlisi keyif alın!